Dojezdová listina

Dočasné
pořadí
St. č. Příjmení Jméno Jméno na řídítka Rok narození Město Cyklistický klub Bike (značka kola) Počet kontrol Čas
1. 50 Menšík Jan Hanz 1977 Kroměříž Kroměřížské bajker Cannondale 15 09:00:00
2. 66 Knapík Štěpán Štěpán 1992 FM ACK Stará Ves nad Ondřejnicí Fíkus 15 09:07:00
3. 140 Ostrý Svatopluk Svaťa 1976 České Budějovice SCOTT 15 09:29:00
4. 30 Kořínek René René 1981 Hodslavice MBT Mondraker 15 09:49:00
5. 31 Kořínek Milan Milan 1956 Hodslavice MBT Canondale 15 09:49:00
6. 241 Ksenič Pavel Ksenda 1985 Hlučín Lapierre 15 09:54:00
7. 105 Zabek Daniel Dan 1969 Ostrava Superfly 15 09:56:00
8. 81 Ferfecký David Starý 1977 Strančice Trek 15 09:59:00
9. 147 Stejskal Martin Marty 1971 Brno Canyon 15 10:05:00
10. 148 Stejskal Jiří Jiřin 1972 Brno MMB 15 10:05:00
11. 361 Gelnar Rostislav Jouda 1980 Koprivnice Bůček RcokMachine 15 10:18:00
12. 190 Vacek Petr Váca 1977 Mladá Boleslav Haibike 15 10:21:00
13. 302 Dedek Daniel Dan 1977 Pstruží Pivot 15 10:27:00
14. 153 Szymik David Šimi 1984 Dolní Lutyně Beskydští duchové Ghost Lector 15 10:35:00
15. 154 Kohut Michal Kohuťak 1979 Horní Domaslavice Beskydští duchové Ghost Lector 15 10:35:00
16. 369 Vávra Michal michal 1979 Frýdek-Místek Superior 15 10:48:00
17. 331 Záškodný Otakar Otakar 1966 Frýdlant n.O. KTM 15 10:50:00
18. 157 Valentík Tomáš Velká Panda 1987 Nový Jičín SUP 15 10:51:00
19. 158 Valentíková Tereza Malá Panda 1989 Nový Jičín Ghost 15 10:51:00
20. 315 Oborný Marek Mara 2004 Nový Jičín Team Forman Cinelli Focus 15 10:51:00
21. 262 Fizek Michal Drejer 1977 Třinec Giant 15 11:03:00
22. 104 Tyleček Václav Ven-Tyl 1985 Stará Ves n/O Cyklosport Přikryl Focus 15 11:13:00
23. 227 Čapka Michal Michal 1976 Kopřivnice Scott 15 11:30:00
24. 228 Farkaš Karol Karol 1966 Kopřivnice Focus 15 11:30:00
25. 178 Bajer Jan Dlouhý 1991 Štramberk Merida Ninety-nine 15 11:38:00
26. 103 Holub Miroslav FCB 1983 Kopřivnice Merida 15 11:47:00
27. 98 Helešic Robert Robert 1972 Břeclav Liteville 15 12:05:00
28. 100 Bazala Zdeněk Zdeněk 1982 Břeclav BMC 15 12:05:00
29. 68 Pavlík Libor MAMUT 1969 Valašské Meziříčí SCOTT 15 12:20:00
30. 57 Panák Pavel Paloš 1967 Stříbrnice Cannondale 15 12:20:00
31. 136 Urbančík Martin Marti 1974 Dolní Lutyně Mushing team Ostrava Focus 15 12:21:00
32. 316 dv ra Pan Magor 1976 Vydří Smiling Bikers Malíkov Scott 15 12:33:00
33. 306 Milich Marek Maroš 1989 Štramberk SUPERIOR 15 12:33:00
34. 61 Bednář Jiří Jirka 1989 Kopřivnice FU Kopřivnice Rock Machine 15 12:33:00
35. 109 Vavra Jan Honza 1981 Roznov pod Radhostem P.I.V.O SUP 15 12:53:00
36. 67 Hrbáček Vít Viktor 1988 Pavlovice u Přerova Merida 15 12:56:00
37. 232 Mihály Michal Drak 1966 Boskovice Canyon 15 13:00:00
38. 73 Janalík Tomáš Tom 2002 Klimkovice MT Klimkovice Sintesi 15 13:04:00
39. 337 Vlček Jan Jan Vlček 2005 Ostrava LK Baník Ostrava Specialized Epic COMP 15 13:04:00
40. 78 Kostka Pavel Pavel 1968 Nový Jičín MRX 15 13:06:00
41. 79 Palacký Miloslav Miloš 1954 Šenov u Nového Jičína Lapierre 15 13:06:00
42. 254 Kubečka Tomáš Tomáš 1972 Paskov RB 15 13:07:00
43. 255 Kočí David David 1969 Hošťálkovice Flu:s 15 13:07:00
44. 256 Kočí Vítězslav Víťa 1999 Hošťálkovice Flu:s 15 13:07:00
45. 177 Szlaur Martin Pudding 1987 Písek u Jablunkova goralia bikers Pivot 15 13:11:20
46. 242 Rosenzweig Miroslav Míra 1977 Havířov Merida 15 13:14:00
47. 51 Hrbas Jan Hanz 1981 Skřivany Liteville 15 13:20:00
48. 174 Poddaný Vít Vejtek 1982 Skřivany Specialized 15 13:20:00
49. 356 Hegar Pavel Pavel 1977 Mlekosrby Cube 15 13:20:00
50. 357 Dvořák Dino Dr. Angelo 1977 Rychnov n.Kn. Canyon 15 13:20:00
51. 326 Socha Robert Robster 1976 Koprivnice Specialized 15 13:22:00
52. 342 Sobek Lubor Lubor 1979 Frýdek-Místek Rock Machine 15 13:23:00
53. 234 Vrana Martin Uhlobaron 1982 Koprivnice Zilla MNAM team Rock Machine 15 13:24:00
54. 278 Vaštík David Vašťa 1984 Karviná Lapierre 15 13:28:00
55. 355 Godál Petr Gogo 1965 Karviná - Ráj Canyon 15 13:29:00
56. 59 Fianta Bronislav Broňa 1978 Uherský Ostroh Ghost Lector 15 13:35:00
57. 244 Valový Radek Radek 1980 Ostrava 4e 15 13:42:00
58. 275 Stibor Michal Michal 1975 Nový Jičín 4 ever 15 13:42:00
59. 365 Bílek Drahomír Drahoš 1958 Metylovice Scott 15 13:51:36
60. 87 Smejkal Kamil Smejky 1984 Bílovec Kellys 15 13:53:00
61. 88 Solnický Aleš Hujas 1985 Velké Albrechtice 4E 15 13:53:00
62. 329 Bajza Petr Petr 1977 Lužná Sup 15 13:56:00
63. 330 Machač Petr Petr 1988 Vsetín Tradix Team Trek 15 13:56:00
64. 102 Kladníček Petr Petr 1977 Český Těšín Mondraker foxy 15 13:57:00
65. 112 Běhal Ondřej Ondřej 1977 Jindřichův Hradec MTB Jižní svah Scott Spark RC 15 13:59:00
66. 114 Frýbl Jan Honza 1978 Jindřichův Hradec MTB Jižní Svah Scott Scale 15 13:59:00
67. 115 Míchal Jiří Píchy 1978 Jindřichův Hradec Ghost 15 13:59:00
68. 116 Lejtnar Petr PíP 1978 Jarošov nad Nežárkou Scott 15 13:59:00
69. 117 Šimon Michal Michal 1974 Jarošov nad Nežárkou Scott 15 13:59:00
70. 216 Holub Jaroslav Jarin 1985 Koprivnice Lapiere 15 14:03:00
71. 119 Píš Patrik Paťo 1972 Banská Bystrica Cyklokrúžok Banská Bystrica GIANT Trance X1 15 14:04:00
72. 120 Vysoký Miroslav Tall Limz 1966 Banská Bystrica Cyklokrúžok Banská Bystrica CANYON NEURON AL 7.9 15 14:04:00
73. 40 Pindur Ivan Váňa 1984 Frýdek-Místek Merida 15 14:08:00
74. 49 Grochol Jakub Želva 1984 Čeladná Canyon černočerný 15 14:08:00
75. 294 Macháč Pavel Pavel 1967 Ženklava Rock Machine 15 14:11:00
76. 295 Kahánek Petr Petr 1962 Kopřivnice Rock Machine 15 14:11:00
77. 328 Jaška Marek Bolek 1978 Ostrava Felt 15 14:19:00
78. 217 Očkovič Adam Adam 2000 Kopřivnice Ghost 15 14:20:00
79. 218 Slíva Matěj Matěj 1999 Ženklava Author 15 14:20:00
80. 146 Veselý Honza Honza V. 1974 Praha KPC Praha Rockrider 15 14:29:00
81. 325 Saidl Jan Honza 1980 Praha Canyon 15 14:29:00
82. 230 Poštulka Michal Majki 1989 Kozmice Giant 15 14:35:00
83. 135 Urban Miroslav Miro 1989 Hlučín Hlučín Stevens 15 14:35:00
84. 191 Kvita Michal Koumas 1988 Hůrka Stevens 15 14:35:00
85. 226 Bartusek Tomáš Bart 1981 Kozmice Profirez Stevens 15 14:35:00
86. 222 Kahánek Venca Venca 1992 Kopřivnice Stopaři PRO team Rockrider 15 14:39:00
87. 223 Vidlička Petr Vidla 1990 Rožnov pod Radhoštěm Stopaři PRO team Bergamont 15 14:39:00
88. 124 Nikl Luboš Luba 1975 Svitavy Trek 15 14:56:00
89. 125 Kočvara Jiří Kočík 1977 Svitavy Superior 15 14:56:00
90. 126 Nedoma Michal Trucík 1984 Svitavy Kellys 15 14:56:00
91. 349 Daněk Petr Daněku 1984 Vyškov sup 15 15:02:00
92. 350 Kudlička Aleš Ali 1987 Vyškov sup 15 15:02:00
93. 250 Kittner Radim Bohousek 1975 Praha Cannondale Scalpel 15 15:12:00
94. 83 Kutáč Ivo Kuty 1981 Kobylí RB 15 15:12:00
95. 86 Bartoň Jan Toňů 1986 Hodslavice Superior 15 15:12:00
96. 215 Nykodým Jiří Jura 1977 Brno Bikehiking Cube 15 15:12:00
97. 308 Moravek Zdenek 45 1976 Rozdrojovice SK Rozdrojovice Rock Machine Torrent 15 15:21:00
98. 318 Kraus Daniel Dan 1980 Bratislava Giant 15 15:21:00
99. 166 Kočvárek Pavel Pája 1978 Brno Norco 15 15:27:00
100. 167 Jiříček Dušan Dušan 1963 Babice nad Svitavou Specialized 15 15:27:00
101. 99 Sláma Libor Slamák 1974 Břeclav CUBE 15 15:30:00
102. 362 Filipík Adam Adam 1980 Nový Jičín Superior 15 15:30:00
103. 97 Kubečka Libor Libor 1980 Brno Trek 15 15:30:00
104. 243 Fidra Tomáš Tom 1977 Nový Jičín Ghost 15 15:30:00
105. 37 Hykl Milan Milan 1977 Krouna Superior 15 15:34:00
106. 38 Hykl Milan Milan JR 2002 Krouna Superior 15 15:34:00
107. 296 Košárek Pavel Pavel K. 1993 Klenovka u Přelouče Pells 15 15:37:00
108. 290 Sehnal Filip Černá vdova 1997 Frenštát pod Radhoštěm Specialized Epic 15 15:37:00
109. 179 Harabis Jakub Kuman 1982 Měrkovice Cube 15 15:40:00
110. 181 Nezhodová Pavla Pája 1979 Měrkovice Ghost 15 15:40:00
111. 198 Minks Patrik Patrik 1969 Frydek-Mistek Merida 15 16:03:00
112. 199 Urban Ondřej Ondřej 1965 Frýdek-Místek Specialized 15 16:03:00
113. 145 Staněk Vladimír Vladimír 1988 Kopřivnice SUP 15 16:23:00
114. 281 Machovský Ladislav Bubák 1962 Holešov Praga 4x4 15 16:35:00
115. 138 Šídlová Věra Věrka 1983 Praha Scott 15 17:31:00
116. 258 Hajdušek Pavel PAYA 1979 Jesenice Rock Machine 15 17:35:00
117. 259 Jakl David JEKYL 1978 Řež Ghost 15 17:35:00
118. 298 Špurek Pavel Pavlin 1985 Rychvald MRX 15 18:50:00
119. 299 Malysz David Italský hřebec 1986 Ostrava Sobi 15 18:50:00
120. 300 Piaček Robert Bobby 1989 Orlová Voice Thunder 15 18:50:00
121. 301 Hrčkulák Jan Hrki 1986 Dětmarovice Voice 15 18:50:00
122. 270 Bouda Ivo Boudič 1967 Frenštát pod Radhoštěm Merida 14 09:44:00
123. 70 Pála Radim Radim 1962 Pustkovec BTWIN 14 11:53:00
124. 130 Pikovský Jiří Piky 1978 Svitavy Superior 14 12:30:00
125. 131 Vala Jiří BBSY 1994 Vendolí Specialized 14 12:30:00
126. 132 Slabý Pavel BBSY 1993 Svitavy Superior 14 12:30:00
127. 74 Janalík Marek Marek 1993 Praha Specialized 14 12:35:00
128. 75 Bena Radomír Radek 1961 Klimkovice MT Klimkovice Kellys 14 12:35:00
129. 76 Kohout Radovan Radovan 1966 Medlov Vembloudi Canyon 14 12:35:00
130. 77 Janalík Radim Radim 1990 Lugano Scott 14 12:35:00
131. 327 Kulich Martin Kulišek 1981 Hlučín Intense 14 12:35:00
132. 335 Vašková Soňa Soňa 1964 Uničov Specialized 14 12:35:00
133. 363 Zrůnek Petr Peťa 1984 Zubří RB 14 12:45:00
134. 72 Janalík Radim Radim 1963 Klimkovice MT Klimkovice Specialized 14 13:04:00
135. 161 Pospíšil Rostislav Rosťa 1992 Velká Bíteš Desetikoruny Canyon 14 13:45:00
136. 162 Dvořák Michal Michal 1977 Olomouc Desetikoruny Orbea 14 13:45:00
137. 149 Neuwirt Jan Newman 1978 Ostrava Borci Cube 14 13:48:00
138. 150 Ricka Tomáš Ricin 1978 Ostrava Borci Cube 14 13:48:00
139. 151 Grohman Martin Gromík 1980 Ostrava Borci Cannondale 14 13:48:00
140. 48 Grohman Jan Borec 1979 Ostrava Borci Cannondale 14 13:48:00
141. 193 Sokola Jakub Kuba 1984 Brno ghost 14 13:49:00
142. 90 Kaňok Pavel Sršňák 1988 Kuřim FBB Brno Merida 14 13:49:00
143. 214 Horáková Kamila Kamila 1994 Brno Canyon 14 13:49:00
144. 231 Škorpík Roman Roman 1975 Brno Cannondale 14 13:49:00
145. 370 Čípová Eva Evik 1988 Hodslavice MRX 14 13:55:00
146. 371 Vejmělek Aleš Aleš 1974 Nový Jičín Canyon 14 13:55:00
147. 22 mr. bradkin e-drtic 1978 old city bjeloush 14 15:11:00
148. 163 Bednář František František 1979 Zakřany Canyon 14 15:14:00
149. 164 Stratil Laďa Laďa 1986 Oslavany SUP 14 15:14:00
150. 173 Koutníček Josef KOUTŇA 1983 IVANČICE Wangl bike SCOTT SPARK 14 15:14:00
151. 176 Adam Vladimír HEDO W.B.C. 1984 Ivančice Wangl Bike Crew Specialized 14 15:14:00
152. 235 PAPEŽ Tomáš Papi 1988 Ketkovice Ghost Slamr 14 15:14:00
153. 269 Procházka Jaroslav Jarda 1982 Nová Ves Ibis Ripley 14 15:14:00
154. 277 Beran Pavel Berous 1989 Ivančice Ghost 14 15:14:00
155. 204 Macháček Zdeněk ZM 33 1984 Litomyšl Author 14 15:38:00
156. 206 Košínová Gabriela Gabuš 77 1977 Chrudim TRI Team Chrudim Gravel Ridley 14 15:38:00
157. 338 Valihora Martin Maťo 1985 Žilina Canondale 14 15:38:00
158. 237 Lošák Pavel Pavel 1984 Brno Canyon 14 15:44:00
159. 238 Lošák Drahomír Drahoš 1956 Závišice Giant 14 15:44:00
160. 106 Buchtyar Tomáš Bachty 1974 Kopřivnice Author 14 18:03:00
161. 263 Bayer Josef Josef 1985 Silůvky RK cyklos Scott 14 1.01:25:00
162. 156 Veselý Jiří Jirka 1975 Ostrava Merida 13 12:06:00
163. 121 Moravec Pavel Prsho 1987 Suchdol nad Odrou Superior 13 12:38:00
164. 291 Zdražil Jindřich Jindra 1953 Nový Jičín Specialized Epic 13 12:48:00
165. 118 Brzobohatý Jiří Jirka 1976 Jindřichův Hradec MTB Jižní svah Scott Scale 13 13:11:00
166. 32 Znamec Roman Roman 1976 Metylovice Merida 13 13:33:00
167. 62 Adamčík Zbyněk NieNia 1976 Petřvald CTM 13 13:33:00
168. 252 Kudělka David David 1973 Metylovice Twiko Merida 13 13:33:00
169. 333 Staněk Tomáš toms049 1979 Rychvald specialized 13 14:29:00
170. 334 Richter Tomáš Leon 1981 Ostrava specialized 13 14:29:00
171. 265 Knoll Radim Ráďa 1977 Moravský Krumlov Sup 12 11:41:00
172. 266 Šacher Luděk Ludwajsr 1973 Ivančice Duratec 12 11:41:00
173. 233 Trčka Martin zelwak 1986 Brno D:key Scott Ransom 12 14:00:00
174. 142 Pisklák Tomáš Pižla 1985 Praha Norco 12 14:00:00
175. 348 Strakoš Přemysl Kumštýř 1988 Příbor Kross 12 15:58:00
176. 246 Gajdušek Miroslav Míra 1982 Závišice Merida 12 15:58:00
177. 42 Němec Martin Martin 1981 Kopřivnice Specialized Camber 11 10:05:00
178. 314 Goldbricht Ivo Ivošek 1986 Ostrava merida 11 12:53:00
179. 279 Kubalec Tomáš Bakun 1990 Kopřivnice Kellys 10 08:13:00
180. 69 Kašpar Petr Kašpy 1986 Ženklava Merida 10 09:26:00
181. 195 Smíšek Aleš Aleš 1967 Korouhev Scott 10 10:06:00
182. 332 Smíšek Daniel DS99 1999 Lanškroun Kross 10 10:06:00
183. 184 Žitník Milan Milan 1982 Hodslavice MBT MRX 10 11:39:00
184. 309 Kubíček Martin MartinXC 1964 Lelekovice Stumpjumper EVO 10 11:43:00
185. 310 Kubíčková Simona Simča 1974 Lelekovice Specialized Saphire Pro 10 11:43:00
186. 358 Cenkner Michal Ceny 1982 Příbor MRX 10 12:22:00
187. 212 Papež Rostislav Papin 1964 Jihlava Scott 10 12:35:00
188. 213 Suchá Vladimíra Pidi 13 1968 Jihlava Scott 10 12:35:00
189. 336 Pavlíček Petr Pedro 1976 Ždírec nad Doubravou Scott 10 13:24:00
190. 293 Jindřich Tomáš Hokejka 1990 Smilovice Canyon 9 09:16:00
191. 113 Běhalová Adéla Adelaide 1978 Jindřichův Hradec MTB Jižní svah Scott Spark 9 10:40:00
192. 134 Pavliska Michal Sádra 1984 Frýdek-Místek RB CRR 290 9 10:55:00
193. 54 Valkovec Miloš walec 1981 Trnava Trek 9 11:24:00
194. 35 Kolodzieyski Bohdan Booodi 1979 Ružomberok Rockmachine 9 11:24:00
195. 36 Makovický Vlastimil Mako 1978 Slavkov u Brna Gary Fisher 9 11:24:00
196. 84 Glas Tomáš Tomáš 1966 Frýdlant nad Ostravicí RockMachine 9 11:59:00
197. 307 Konvička Radek Kony 1974 Světice/Kunčice p.O. Šnek Riders MRX/Canyon 9 12:00:00
198. 64 Cieslar Bogdan Bóďa 1985 Koňakov Author 9 13:05:00
199. 209 Glogar Petr pepek 1981 Suchdol nad Odrou Pells 8 06:35:00
200. 280 Kubalec Milan Milan 1958 Kopřivnice Author 8 08:13:00
201. 46 Vaněk Martin Martin 1974 Ostrava-Svinov Giant 8 08:40:00
202. 320 Halagačka Lukáš Lukáš 1986 Ostrava NeAnonymniAlkolici RB 8 09:15:00
203. 282 Gruszka Jan HONZA 1970 Výčapy Sintesi 8 10:16:00
204. 283 Gruszka Jan HONZUŠ 2007 Výčapy Trek X Caliber 9 8 10:16:00
205. 284 Stuchlík Zdeněk ZDENĚK 1977 Výčapy Specialized 8 10:16:00
206. 285 Stuchlík Ondra ONDRA 2004 Výčapy Specialized 8 10:16:00
207. 286 Svoboda Vit DOCTOR 1978 Výčapy MRX 8 10:16:00
208. 287 Svoboda Adam ADA 2007 Výčapy Specialized 8 10:16:00
209. 52 Konečný Pavel Hekynen 1972 Český Těšín Sintesi 8 10:21:00
210. 53 Janka Jiří Billíček 1978 Olomouc btwin 8 10:21:00
211. 180 Harabiš Jan Marv 1984 Měrkovice Specialized 8 13:00:00
212. 91 Rusz Pavel Pavel Rusz 1988 Navsi Giant 8 13:10:00
213. 92 Musálková Veronika Veronika Musálková 2002 Frýdek Mistek Rockrider 8 13:10:00
214. 260 Ridzák Roman RIDZI 1994 Kopřivnice Propain Spindrift CF 8 14:32:00
215. 60 Glas Jakub Kubayz 1987 Ostrava RB 7 07:35:00
216. 152 Smolík Zbyněk Bizi 1970 Ostrava Giant Trance 7 07:58:00
217. 367 Hejník Jan Tatík 1980 Holešov Merida 7 08:03:00
218. 312 Zuczkova aleksandra OLA 1976 Orlova scott 7 09:10:00
219. 313 Volna Veronika Verča 1973 karvina Focus 7 09:10:00
220. 143 Hajdušek Petr PH 1983 Kopřivnice Ghost 7 11:00:00
221. 65 Viktory Pavol Palo 1976 Trnava Trek 7 11:07:00
222. 289 Kubica Libor Spidey 1988 Frýdek-Místek Bikeři Ghost 7 11:30:00
223. 305 Suchá Marie Marie 1982 Rapotice Trek 7 12:11:00
224. 322 Suchý Václav Vašík 2012 Vilémovice Frog 7 12:11:00
225. 288 Šupa Milan Šupy 1975 Kopřivnice SUP 7 12:41:00
226. 273 Horkel Dominik Domiš 2010 Kopřivnice SUP 7 12:41:00
227. 347 Kašpárek Pavel Kašpy 1975 Kopřivnice Merida 7 12:41:00
228. 272 Horkel Jiři Horky 1987 Kopřivnice SUP 7 12:41:00
229. 137 Ševčík Jan Honza 1980 Libež Specialized 7 15:06:00
230. 107 Šot Petr psot 1978 Jakubčovice Sheriff Wiggum Sport Team Trek 6 08:13:00
231. 108 Šot Ondra Sengelon 2004 Jakubčovice Sheriff Wiggum Sport Team Merida 6 08:13:00
232. 144 Kunčar Pavel Pavel 1972 Ostrava - Scott 6 08:40:00
233. 267 Činčila Radomír Radek 1966 Ostrava Focus 6 09:42:00
234. 268 Činčilová Hana Hanka 1972 Ostrava Focus 6 09:42:00
235. 110 Bačuvčík Radim Radim 1975 Zlín Merida 6 11:00:00
236. 33 Hruška Pavel Paulino 1979 Obora Peartree Scott 6 11:47:00
237. 34 Kostková Martina Tinka 1976 Klimkovice Ghost 6 11:47:00
238. 344 Šula Martin Martin 1985 Kopřivnice RB 6 12:49:00
239. 345 Boháč Jan Doktor 1959 Štramberk Kross 6 12:49:00
240. 346 Kahánek Čestmír Česťa 1983 Ženklava Specialized 6 12:49:00
241. 229 Boháč Daniel Je to dřina 1990 Kopřivnice Vítězové NsBikes 6 12:49:00
242. 366 Hudečková Hana Hudyna 1984 Nový Jičín Kona 6 12:59:00
243. 225 Riapošovà Kateřina Rous 1982 Nový Jicin Sup 6 12:59:00
244. 175 Filgas Vlastimil Vlasta 1987 Kopřivnice RB 5 04:24:00
245. 264 Kempný Martin Marty 1993 Šenov Maxbike 5 07:57:00
246. 182 Malik Jan Jan Honyray Malík 1975 Veselí nad Moravou CPR Ghost 5 08:10:00
247. 133 Štěpánek Jiří Jirka 1980 Telč Pells 5 09:30:00
248. 251 Šindler František Fanda 1976 Radkov Specialized 5 09:30:00
249. 261 Mestek Antonín Tony 1968 Štoky CTM Rawer 5 09:30:00
250. 311 Krajčírovič Michal MICK 1964 Brno Calamity Bike RockMachine 5 11:47:00
251. 473 Rymel Adrián Adrián 1976 Zásmuky merida 5 15:00:00
252. 474 Hyvnar Martin Martin 1975 Závišice Merida 5 15:00:00
253. 475 Gajdušek Dalibor Duch 1979 Závišice Merida 5 15:00:00
254. 93 Kvita Lukáš Luky 1977 Frenštát pod Radhoštěm / horské 4 05:00:00
255. 94 Zrubek Pavel Rafan 1959 Frenštát pod Radhoštěm / horské 4 05:00:00
256. 605 Motloch Marek MOTY 1974 Vratimov SK Meteor Vratimov CTM 4 06:50:00
257. 169 Podolský Ondřej Bystrozraký 1991 Štramberk BSP Tykev 4 08:30:00
258. 141 Kozelský Radek Kozel 1972 Ostrava Bistec Superior 4 08:55:00
259. 351 Tomeš Radek Čiči 1991 Vyškov Eska 3 02:20:00
260. 205 Kotrla Jakub JK34KTM 1986 Mošnov KTM 2 06:32:00
261. 207 Klozík Jaroslav Koblih 1968 Schonenberg Specialized 2 06:32:00
Celkem: 261