Seznam přihlášených

Počet přihlášených bajkerů: 400

St. č. Příjmení Jméno Jméno na řídítka Rok narození Město Cyklistický klub Bike (značka kola) Zaplaceno
1 Munzar Josef Munzi 1946 Kopřivnice CykloArt bike klub Kopřivnice Cannondale Jekyll 1000
3 Vlček Hynek Hyna 1971 Lichnov Cykloart bike klub Giant
6 Kocurek Igor Rogi 1971 Štramberk Lapierre
8 Seibert Vladimir Vláďa 1970 Kopřivnice CykloArt Bike Club CykloArt👍
9 Kocurek Jakub Kuba 2007 Štramberk Kellys
11 Bainar Petr Jajapaja 1962 Sedlnice CykloArt bikeklub Kopřivnice kolo
45 Menšík Jan Hanz 1977 Kromeríž ondrejfojtik.cz team Canondale
51 Jindřich Tomáš Fantomas 1990 Smilovice Canyon
52 Vaněk Martin Martin 1974 Ostrava-Svinov .
53 Socha Robert Robster 1976 Kopřivnice Specialized
54 Stříž Martin Rohlik 1984 Rybí Ghost
55 Indrák Libor Libor 1979 Skalička Author
56 Lošák Adam Kašol 2005 Životice u nového Jičína BMC
57 Lošák Adam Kašol 2005 Životice u nového Jičína BMC
58 Lošák Adam Kašol 2005 Životice u nového Jičína BMC
59 Pítr Tomáš Bobo 1992 Kopřivnice Scott
60 Kořínek René René 1981 Hodslavice MBT Mondraker
61 Kořínek Milan Milan 1956 Hodslavice MBT Canondale
62 Čipová Eva Eva 1988 Hodslavice MBT MRX
63 D George George 1990 UH Scott
64 Holub Jaroslav Jarin 1985 Koprivncie Zesty
65 Cizner Aleš Winci 1975 Prštice focus
66 Staněk Lukáš Lukas 1973 Třebíč Vysočina cycling Specialized
67 Konečný Petr Bery 1981 Lichnov Cube
68 Filgas Vlastimil Vlasta 1987 Kopřivnice RB
69 Cizner Aleš Winci 1975 Prštice focus
70 Čapka Michal Čap 1976 Kopřivnice Scott
71 Farkaš Karol Karol 1966 Kopřivnice Focus
72 Pachta David Dejdyn 1977 Bohumin Skrecon Trek
73 Pachtová Katerina Kača 1978 Bohumin Skrecon Specialized
74 Pachtová Patricie Čavera 2006 Bohumin Skrecon Specialized
75 Němec Petr Petr 1976 Újezd u Rosic Scott
76 Valkovec Miloš walec 1981 Trnava Rock Machine
77 Kolodzieyski Bohdan Booodi 1979 Ružomberok RockMachine
78 Polakovič Lukáš Lukáš 1987 Skalica na Slovensku Bianchi
79 Koutníček Josef Kótňa 1983 IVANČICE Wangl bike crew Scott Spark
80 Janalík Janalík Radim 1963 Klimkovice MT Klimkovice Specialized
81 Janalík Tomáš Tom 2002 Klimkovice MT Klimkovice Sintesi
82 Janalík Marek Marek 1993 Praha Specialized
83 Janalík Radim Radim 1990 Lugano Scott
84 Bena Radomír Radek 1961 Klimkovice MT Klimkovice Kellys
85 Kohout Radovan Radovan 1966 Medlov Vemblodi Canyon
86 Bjaček Milan Miloš 1982 Lichnov SUP
87 Pospíšil Rostislav Rosťa 1992 Velká Bíteš Desetikoruny SUP
88 Urbánek Tomáš Účko 1993 Velká Bíteš Desetikoruny Specialized
89 Cieslar Bogdan Boďa 1985 Koňákov Author
90 Procházka Jiří Jirka 1989 Ostrava Cannondale
91 Szpernol Saša Saša 1989 Karviná Merida
92 Ryšavý Lukáš Ušák 1990 Karviná Merida
93 Vach Jiří Jura 1997 Havířov Ghost
94 Bednář František František 1979 Zakřany Canyon
95 Fajstauer Jan honzano 1978 Rychnov nad Kněžnou B&B TREK
96 Gromnica Bohuslav Bob 1970 Zátor Giant
97 Zapletal Ivo Ivo 1988 Valšov Maxbike
98 Veselý Jiří Jirka 1975 Ostrava Merida
99 Konečný Pavel Hekynen 1972 Český Těšín Papoušek
100 Janka Jiří Billíček 1978 Olomouc Rowerek Gravelowi
101 Hruska Pavel Paulino 1979 Obora Scott
102 Kostková Martina Tinka 1976 Klimkovice Ghost
103 Páleš Jan Honza 1979 Frýdlant nad Ostravicí Canyon
104 Ďurovič Libor Libor 1981 Halouny Lapierre
105 Macháč Marek Machy 1973 Lubina BroseBike Full Dynamix
106 Bůžek Martin ex!t 1987 Frýdek - Místek Kellys
107 Glas Tomáš Tomáš 1966 Frýdlant nad Ostravicí Rock Machine
108 Girášek Martin Giros 1968 Opava Mudraci Quint FS
109 Glas Jakub Kubayz 1987 Ostrava RB
110 Legenyi David Deiv 1982 Bohumin Lapierre
111 Kubečka Tomáš Tomáš 1972 Paskov Race Bike
112 Kočí David David 1969 Hošťálkovice Sintesi
113 Kočí Vítězslav Víťa 1999 Hošťálkovice Sintesi
114 Volný Miroslav Mišo 1972 Paskov Author
115 Čempel Jiří Jiří 1982 Ostrava Corratec
116 Holub Miroslav FCB 1983 Kopřivnice Maxbike
117 Motloch Marek MOTY 1974 Vratimov SK Meteor Beacon Vratimov CTM
118 Lenoch Lukáš Lukáš 1986 Ostrava RB
119 Stratil Laďa Stráťa 1986 Oslavany Norkové SUP
120 Smíšek Aleš Aleš 1967 Korouhev Scott
121 Ferfecký David Starý 1977 Strančice Trek
122 Kostka Pavel Pavel 1968 Nový Jičín MRX
123 Staněk Vladimír Vladimír 1988 Kopřivnice SUP
124 Růžička Jan RŮŽA 1975 Nový Malín Superior
125 Hykl Milan Milan 1977 Krouna Superior
126 Hykl Milan Milan JR 2002 Krouna Superior
127 Dedek Daniel Dan 1977 Pstruží Pivot
128 Židek Leoš Leoš 1964 Brušperk Canyon
129 Židek Martin Marťas 1992 Brušperk MRX
130 Mrázek Tomáš Tonda 1977 Brušperk Focus
131 Machowski Artur Arturo 1969 Bielsko-Biała Accent Peak 29
132 Kejík Martin Martin 1969 Prostějov Bikeři ROCK MACHINE
133 Damek Jirka Jirka 1966 Tovéř Bikeři PELLS
134 Daníček Ivan Ivan 1965 Olomouc Bikeři KELLYS
135 Kubala Martin Kabát 1967 Kunčice pod Ondřejníkem Cobram team Sup
136 Charvát Luboš Lelek 1956 Hradec Králové Merida
137 Šupa Milan Šupy 1975 Kopřivnice SUP
138 Šupa Michal Šupis 2001 Kopřivnice SUP
139 Kašpárek Pavel Kašpy 1975 Kopřivnice Merida
140 Procházka Jaroslav Jarda 1982 Nová Ves Ibis
141 Poštulka Michal Majki 1989 Kozmice Giant
142 Kvita Michal Kotva 1988 Nový Jičín Stevens
143 Urban Miroslav Mirďa 1989 Hlučín Stevens
144 Piasecki Paweł Piasek 1982 Bielsko-Biała bbRiderz.pl Merida
145 Kubik Radek Radúz 1978 Bohumín Scud
146 Kubiková Markéta Majda 1980 Bohumín Scud
147 Moravec Pavel Prsho 1987 Kletné Superior
148 Neradil Pavel Pavel 1982 Bohumín Canyon
149 Slavík Rostislav Rostislav 1974 Kopřivnice - Giant Anthem
150 Slíva Petr Nicolaus 1986 Krmelín Bagbike Cube
151 Černý Milan Blacky 1978 Praha Ski a Bike Club Radotín Specialized
152 Kladníček Petr Petr 1977 Český Těšín Mondraker foxy
153 Zabek Daniel Dan 1969 Ostrava Superfly
154 Vala Lukáš Lukáš 1980 Kopřivnice Canyon
155 Žitník Milan Milan 1982 Hodslavice MBT Mrx
156 Pošvec Zdeněk Zdeněk 1970 Rudná Turistický oddíl Specialized
157 Pavliska Michal Sádra 1984 Fajne Mjesto RB CRR 290
158 Valentík Tomáš Velká Panda 1987 Nový Jičín SUP
159 Koliba Jan Honza 1993 Kopřivnice Specialized
160 Papaj Tomas Papi 1978 Ostrava DK BIKESHOP Racingteam Giant XTC
161 Fianta Bronislav Broňa 1978 Uherský Ostroh Ghost
162 Syrovátka Petr ZOHAN 1976 Ostrava Šlapomilové Vautron CONNECT
163 Samková Silvie BIBÁŇ 1977 Ostrava Šlapomilové 4ever
164 Sokola Jakub Jakub 1984 Brno ghost
165 Horáková Kamila Kamila 1994 Rožná canyon
166 Beran Pavel Berous 1989 IVANČICE Ghost
167 Groš Štefan Grošák 1984 Frenštát pod Radhoštěm Slepičíčundráci GT Avalanche
168 Šmíra Jan Kozlovický drak 1990 Kozlovice Norco
169 Pála Radim Radim 1962 Pustkovec BTWIN
170 Šot Petr psot 1978 Jakubčovice Sheriff Wiggum Sport Team Trek
171 Šot Ondřej Sengelon 2004 Jakubčovice Sheriff Wiggum Sport Team Trek
172 Masár Jaroslav faryna 1981 Ostrava Sheriff Wiggum Sport Team Trek
176 Píš Patrik Paťo 1972 Banská Bystrica Giant
177 Tichý Pavel slapekbike 1970 Prštice Cykloklub Prštice Canonndale
178 Hrbáček Vít Viktor 1988 Pavlovice u Přerova Merida
179 Buvala Radim Buvič 1983 Brno Cannondale
180 PAPEŽ Tomáš PAPI 1988 Ketkovice Ghost Slamr
181 Nikl Luboš LUBA 1975 Svitavy Pepíci Trek
182 Kočvara Jiří KOČÍK 1977 Svitavy Pepíci Superior
183 Nedoma Michal TRUCIK 1984 Svitavy Pepíci Kellys
184 Žitňák Martin ŽIŽI 1989 Svitavy Pepíci Kellys
185 Otoupalíková Karla Kája 1985 Ostrava Sup
186 Slovák Radim Radim Slovák 1991 Opava Quintbike.cz Quint
187 Bielík Vladimír Bělda 1977 Oslavany KTM
188 Videcky Jan Honza Videcký 1982 Ostrava Merida
189 Hudeček Miroslav HUDY 1966 Ostrava - Dubina Šemík
190 Vaněk Jan Honza V. 1981 Paskov Lighbiketeam Cube
191 Válek Zdeněk Zdena 1965 Pražmo SUP
192 Bukovan Marek Marek 1989 Baška Merida
193 Večeřa Robert Bob 1972 Ivančice Ghost
194 Pavelek Jaromír Kološek 1964 Opava VKK Felt
195 Bachár Lukáš Bachy !!! 1983 Studénka K2 team Studénka Propain Hugene
196 Ebr Robert Robo 1973 Bystřice Cannondale
197 Mikuš Jiří Jurek 1977 Karviná Rockmachine
198 Fizek Michal Drejer 1977 Třinec Giant
199 Mrázek Michal Mrazík 1979 Praha RB
200 Neb František František 1979 Praha RB
201 Jelínek Lukáš Lukáš 1980 Praha Santa Cruz
202 Štěpánek David Dejf 1980 Praha RB
203 Škorpík Roman Roman 1975 Brno Cannondale
204 Křístek Jan Pačes 1982 Kopřivnice Scott
205 Jureček Radek Radek 1974 Markvartovice Markvartovice Canyon
206 Kučera Radim Kuča 1975 Markvartovice Markvartovice Scott
207 Stejskal Martin Marty 1971 Brno Canyon
208 Stejskal Jiří Jiřin 1972 Brno MMR
209 Pokluda Jiří rockycz 1979 Štramberk PJR Pells
210 Kaňok Pavel Sršňák 1988 Kuřim FBB Brno Schwinn
211 Zrůnek Petr Peťa 1984 Zubří RB
212 Hupšil Mirek Maximus 1973 Frenštát pod Radhoštěm SUP
213 Gelnar Rostislav Jouda 1980 Koprivnice Snail RockMachine
214 Ficker Tomáš Tomáš 1989 Ostrava Bikomatic Specialized
215 Jaška Marek Bolek 1978 Ostrava Felt
216 Macháč Pavel Pavel 1967 Ženklava Rock Machine
217 Koudelka Robert KOUDY 1975 Šenov fake
218 Helešic Robert Robert 1972 Břeclav U3G Liteville
219 Bazala Zdeněk Zdeněk 1982 Břeclav BMC
220 Martinák Milan Milan 1981 Břeclav Liteville
221 Palacký Miloslav Miloš 1954 Šenov u Nového Jičína Lapierre
222 Tyleček Zdeněk Zíčko 1984 Stará Ves nad Ondřejnicí RockMachine
223 Kratochvil Martin Marv 1984 Fryčovice 4ever
224 Richter Ondrej Ondřej 1987 Havirov AVA Lapierre
225 Ostrý Svatopluk Svaťa 1976 České Budějovice SCOTT
226 Němec Martin Martin 1981 Vlčovice Specialized Camber
227 Znamec Roman Roman 1976 Metylovice Merida
228 Macháček Zdeněk ZM 33 1984 Krouna Cannondale
229 Košínová Gabriela Gabuš 77 1977 Chrudim Triahlon Team Chrudim S Works - Specialized
230 Štorek Vladimír Škorda 70 1970 Hlinsko v Čechách Vokolek import Team Ritchey
231 Svatoň Pavel PS 13 1980 Krouna Specialized
232 Benediková Renata Renča 1991 Jablunkov Bike&Beer Ibis HD3
233 Malik Jan Jan Honyray Malík 1975 Veselí nad Moravou CPR Ghost Lector
234 Fašiang Dušan Dušan 1972 Martin Merida
235 Chrenko Martin MaChr 1978 Martin sk Author
236 Chrenko Matej TuZoi 2007 Martin Kinetic
237 Chrenková Veronika N1K4 2009 Martin Kinetic
238 Pavlovský Milan VOCET s Ivančic 1974 Ivančice Kellys
239 Kočvárek Pavel Pája 1978 Brno Norco
240 Kovařík Jaroslav Jaroslávek 1956 Brno Cube
241 Jiříček Dušan Babičák 1963 Babice nad Svitavou Specialized
242 Glomb Marek MADEJA sport 1991 Klimkovice Madeja sport Scott
243 Dostálek Jan Džony 1977 Borová Lada 1. šumavský všesportovní klub ex Zdarbar Specialized
244 Břemek Michal MB 1995 Hlučín Hlučín Superior
245 Sehnal Filip Černý bez 1997 Rychvald Specialized Epic
246 Mazal Tomáš máš to? 1989 Metylovice Co si nakopu, to si pojezdím! Octane One
247 Rýpar Josef Josef Rýpar 1949 Frýdek-Místek Cannondale
248 Mikuláš Ladislav Laďa 1975 Věstoňovice 11 Lapierre
249 Zacha Jiří Jirka 1973 Třebíč Specialized
250 Mikuláš Petr Peťa 1977 Hostákov Merida
251 Bár Vítězslav Barošek 1971 Závišice Superior
252 Kučera Ondřej Ondra 1982 Vysoké Popovice Bikehiking team Cube
253 Kubečka Libor Libor 1980 Brno Bikehiking team Trek
254 Nykodým Jiří Jirka 1977 Brno Bikehiking team Canyon
255 Šídlová Věra Věrka 1983 Praha Majstr liga Scott
256 Lettovská Šárka Boruffka 1979 Ostrava Lapierre
257 Lettovský Petr Leťa 1973 Ostrava GT
258 Pechlát Ctibor Ctiba 1976 Ostrava Canyon
259 Hegar Pavel Hegi 1977 Mlékosrby Whyte
260 Kohut Libor LiK 1979 Štramberk Kangaroo
261 Bajer Jan Dlouhý 1991 Štramberk Merida Ninety-nine
262 Hynek Milan Pan velký 1993 Hrušová Superior
263 Podolský Ondřej Bystrozrak 1991 Štramberk Kellys Tykev
267 Hambálek Petr Petr 1960 Příbor Ghost
268 Albrecht Pavel Abu 1985 Čeladná Canyon
269 Smejkal Kamil Smejky 1984 Bílovec Kellys
270 Solnický Aleš Hujas 1985 Velké Albrechtice Rock Machine
271 Korčák Čestmír Kordul 1984 Těškovice MRX
272 Valový Radek Radek 1980 Ostrava 4E
273 Stibor Michal Michal 1975 Nový Jičín 4e
274 Záškodný Otakar Otakar 1966 Frýdlant nad Ostravicí KTM
275 Dvořák Dino Dr. Angelo 1977 Brooklyn, New York B&B Canyon
276 Ďurčo Radek Radek 1987 Jarošov nad Nežárkou Scott
277 Konvička Radek Kony 1974 Světice/Kunčice p.O. Canyon
278 Zdražil Jindřich Jindra 1953 Nový Jičín 0 Specialized Epic
279 Beilner Jaroslav Bejk 1966 Bílovec Los Amateros MTB Bílovec Specialized
280 Janoušek Libor Liborio 1965 Orlová Cannondale
281 Hrbas Jan Hanz 1981 Skřivany Liteville
282 Šimíček Stanislav Standa 1981 Kopřivnice Kolo
283 Macoun Libor Libor 1985 Metylovice SUP Gravel!
284 Huba Daniel Daniel 1989 Žabeň Haibike
285 Kramář Robin Robin 1984 Studénka Brose CZ Rock Machine
286 Žárský Martin Martin 1982 Štramberk Kona
287 Šigut Michal Myval 1985 Frýdlant nad Ostravicí Werk
288 Ferenčík Ondřej Ferenc 1985 Vyšní Lhoty Ghost
289 Mlčoch Lubomír Lubka 1965 Hnojník Spyder
290 Mlčoch Pavel Lizard04 1991 Hnojník Canyon
291 Směja Richard Richard 1973 NOvý Jičín SUP
292 Znamenáček Karel KAREL 1974 Holice karavany - ZNACAR KTM
293 Saidl Jan Honza 1980 Praha Canyon
294 Tabach Richard Richard 1997 Kozlovice BK Kozlovice Scott
295 Burian Pavel Pája 1975 Drnovice Sokol Drnovice SUPERIOR
296 Kubánková Helena HELENA 1979 Holice karavany - ZNACAR PELLS
297 Hranický Patrik Patrik 1997 Kozlovice BK Kozlovice kanón
298 Sýkora Martin Syky 1997 Kozlovice Trek
299 Sýkora Martin Syky 1997 Kozlovice Trek
300 Lošák Pavel Pavel 1984 Brno Canyon
301 Lošák Drahomír Drahoš 1956 Závišice Giant
302 Poddaný Vít Vejtek 1982 Skřivany Specialized
303 Kaplánek Aleš Gremlin 1965 Kopřivnice Author
304 Pindur Ivan Váňa 1984 Frýdek-Místek CJ Rumiště Merida
305 Motyka Jan Honza 1988 Havířov RB CR290
306 Rusz Pavel Palo 1988 Navsi Giant
307 Kuklínková Kateřina Katka 1976 Zastávka Kross
308 Řezáčová Petra Petra 1972 Zastávka Cannondale
309 Drápalová Radka Radka 1968 Ivančice FELT
310 Lauterbach David Dave 1977 Polanka nad Odrou Tymphany Harapak
311 Berka Tomáš Olaf 1999 Prostějov Merida
312 Papež Rostislav Papin 1964 Jihlava Scott
313 Suchá Vladimíra Pidi 13 1968 Jihlava Scott
314 Kašpar Petr Kašpy 1986 Ženklava Merida
315 Horina Borecky Peter Sarkan 1983 Palkovice Tymphany viva Ukrajina
316 Gola Vit Vít 1975 Jablonec nad Nisou Superior
317 Vanhara Vojtech Vojta 1991 Frenštát pod Radhoštěm YT industries
318 Běhal Ondřej Ondřej - MTB Jižní svah 1977 Jindřichův Hradec MTB Jižní svah Scott Spark RC
319 Frýbl Jan Honza - MTB Jižní svah 1978 Jindřichův Hradec MTB Jižní svaj Scott
320 Hap Zdenek FatMan 1976 Praha 6 AC Race Lohenice Fat Specialized
321 Tyleček Václav Ven-Tyl 1985 Stará Ves nad Ondřejnicí Cyklosport Přikryl Focus
322 Grygerkova Jana Janča 1987 Orlová FOX
323 Zrubek Pavel Pavel 1959 Frenštát pod Radhoštěm KTM
324 Koubík Tomáš Kouba 1992 Ostrava Šlapomilové Vautron
325 Polcer Roman Guma 1969 Orlová Šlapomilové Cube
328 Veselý Honza Honza V. 1974 Praha KPC Praha Rockrider
329 Vicherek Aleš Aleš 1983 Petřvald RB
330 Machovský Ladislav šedesátník 1962 Holešov Holešov Praga 4x4
331 Šustek Kamil Kama 1958 Chvalíkovice RB
332 GLOGAR PETR pepek 1981 Suchdol nad Odrou Pells
333 Šamaj Jaroslav Jarda 1957 Staré Město Racing Olešná Specialized
334 Prívara Marek Maroš 1987 Mosty u Jablunkova Bike&Beer Giant Reign
335 Chodurová Markéta blatofilka 1984 Plzeň BikeHeart Plzeň Canyon Nerve
336 Zvarík Lukáš Zvarda 1990 Brno Canyon
337 Bílek Drahomír Drahoš 1958 Metylovice Scott
338 Šustek Ondřej Ondřej 1985 Ostrava 4ever
339 Leiter Zdeněk ZLE 1982 Štramberk Nezávislý Vautron
340 Hovjacká Jana Jajulka 1984 Frýdlant nad Ostravicí Maxbike 35mb
341 Křístek Martin Ma-zel 1979 Frýdlant nad Ostravicí Ghost
342 Kubíček Martin MartinXC 1964 Lelekovice S-Works Stumpjumper FSR
343 Kubíčková Simona Simča 1974 Lelekovice Specialized Safire FSR
344 Kosík Aleš Alda 1968 Pardubice Specialized
345 Franěk Vladimír Fráňa 1985 Pardubice Kellys
346 Navrátilová Ivana Ifka 1983 Pardubice Superior
347 Gajdušek Miroslav Míra 1982 Závišice Merida
348 Cvrček Michal CVRK 1977 Březí u Mikulova Cyklopint Mikulov Merida Big Nine 600
349 Mikoláš Libor Libor 1979 Nový Jičín Specialized
350 Ivánek Martin Iwosh 1985 Freedland GRF emperors RB
351 Kutina Filip Filip 1987 Trutnov GRF emperors RB
352 Nahodil Jiri Jura 1986 Freedland GRF emperors Canyon
353 Staněk Pavel Hromík1 1981 Bohuslavice Scott
354 Staněk Tomáš TNT 1979 Rychvald Scott
355 Richter Tomáš Leon 1981 Stará Bělá Scott
356 Matula Roman roman 1973 LUBINA TJ SPARTAK LUBINA CANYON
357 Šproch Vladimír Vladi 1966 Příbor Vautron
358 Cenkner Michal Ceny 1982 Příbor MRX
359 Wilhelm Petr Willy 1980 Ostrava RB
360 Vejmělek Aleš Aleš 1974 Nový Jičín Cykloklub Nový Jičín Canyon
361 Lamatschek Alan Alan 1970 Vítkov Vítkov Ghost
362 Pecník Jaromír Jarek 1976 Budišov nad Budišovkou Budišov Canyon
363 Vidlák Tomáš Tomas 1971 Ohrada Vít Lanča team Schwinn
364 Moravek Zdenek 5A 4D 1976 Rozdrojovice Rojc Rock Machine
365 Jones Andrew Drew 1978 Rozdrojovice Rojc Rock Machine
366 Sehnal Petr Konty 1975 Horní Bečva Konty-nandal Skládačka
367 Kraus Daniel Pivobij 1981 Bratislava Zlatý bažant Giant
368 Ramik Stanislav Stanislav 1977 Český těšín Superior
369 Voráč Marek Mara 1989 Lhota KTM
370 Pospíchal Martin Maartik 1989 Praha Canyon
371 Blažek Jiří Jirka 1989 Frenštát p.R. Tobisport SUP
372 Pánek Martin Mačas 1988 Drásov Pivot
373 Dvořáček Tomáš Dvořa 1988 Brno Sup
374 Chmiel Martin mch 1994 Ropice GENESIS
375 Klosík Radim Yago 1986 Frenštát p.R. Tymphany Steppenwolf
376 Priessnitz Vít VITA 1972 Bílovice nad Svitavou SUP
377 Žáček Petr Žaky 1960 Kunčice p.0. Cube
378 Krčmář Roman Roman 1968 Uničov Titanium parts for your body Pure
379 Všetiček Pavel Pavel 1976 Litovel Scott
380 Špurek Pavel Pavlin 1985 Rychvald Nevyměknem MRX
381 Piekar Marek Maro 1993 Ostrava - Michálkovice Nevyměknem Cannondale
382 Malysz David Italský alfasameček 1986 Ostrava Nevyměknem Ghost
383 Lorencik jiří Jiřík 1981 Ostrava Author
384 Struhar Juraj Juraj 1993 Ostrava Trek
385 Ryšánek Jarmil Jarouš 1980 Ostrava Cube
386 Matušková Iveta Iveta 1972 Sviadnov specialized
387 Hejník Jan Jenda 1980 Holešov Kancl Gang Rockrider
388 Mrázek Jan Honza 1986 Ostrava Kancl Gang Amulet
389 Galetka Tomáš Tomáš 1993 Ostrava Kancl Gang Kellys
390 Štverák Daniel Dan 1979 Suchdol nad Odrou Kancl Gang Rockrider
391 Majar Jakub Kuba 1990 Ostrava Specialized
392 Gryžbon Daniel Dan 1988 Baška Kona
393 Celý Erik KIRE 1975 Spešov Scott
394 Rubač Michal Rubi 1993 Ostrava Redfrog Bikeinvest Specialized
395 Mamatej Pavel Pavel 1975 Orlová Scott
396 Paulíny Juraj Juraj 1969 Český Těšín JP SUP
397 Šuta Martin - 1982 Zlín RM
398 Smíšek Daniel Daniel Smíšek 1999 Lanškroun Kross
399 Sobek Lubor Lubor 1979 Frýdek-Místek Rock Machine
400 mr. bradkin XXIII. 1978 old city bjeloush
401 Bačuvčík Radim Radim 1975 Zlín Merida
402 Vašková Soňa Soňa 1964 Uničov CT Medlov Specialized
403 Horňák Petr HORY 1978 Rožnov pod Radhoštěm Specialized
404 Bruger Štěpán Brugi 2005 Kopřivnice Merida
405 Janeček Tomáš Timmy 1991 Závada NAPOHODU! bike team Píšť Scott
406 Bartoň Jan Toňů 1986 Hodslavice Superior
407 Krystián Martin Šňupák 1972 Šlapanice Scott
408 Vrana Martin Martin 1982 Kopřivnice MTB, chlast a chlebíčky Rock Machine
409 Peřina Vítězslav PeRiNa_SpEeDy_98 1998 Pitín Superior XC879
410 Peřina Vítězslav PeRiNa_SpEeDy_98 1998 Pitín Superior XC879
411 Peřina Vítězslav PeRiNa_SpEeDy_98 1998 Pitín Superior XC879
412 Peřina Vítězslav PeRiNa_SpEeDy_98 1998 Pitín Superior XC879
413 Peřina Vítězslav PeRiNa_SpEeDy_98 1998 Pitín Superior XC879
414 Peřina Vítězslav PeRiNa_SpEeDy_98 1998 Pitín Superior XC879
415 Kempný Martin Marty 1993 Paskov Maxbike
416 Matula Radek Maty 1985 Brno Merida
417 Kocian Jiri Jirka 1980 Kozlovice Focus
418 Jurečka Tomáš Tom 1996 Tichá MRX
419 Fajkus Martin Marťas 1986 Nošovice merida
420 Kunc Richard Richie 1975 Brno Orbea
421 Rumplík Petr Blesk 1976 Brno Scapin
422 Hrachy Petr Hrášek 1985 Brno Bergamont
423 Knebel Petr Kalfas 1967 Frenštát p. R. Author
424 Petr Zdenek Svotec 1966 Kunčice p. O. Superior
425 Kabuďa Pavel Kambodža 1972 Frenštát p. R Author
426 Dudáš Marek Marek Dudáš 1974 HRANICE Cyklosport Hranice Superior
427 Hynčicová Alice Ali 1978 Hranice Superior
428 Znamenáček Petr Petr 1976 Holice Karavany-Znacar Rock Machine
429 Giergielová Markéta Morgotka 1979 Hukvaldy MONDRAKER Racing team Mondraker
430 Pompe Jiří Jura 1984 Ostrava Merida
431 Horkel Jiří Horky 1987 Kopřivnice Sup
432 Daněk Petr Danéku 1984 Vyškov Sup
433 Kudlička Aleš Ali 1989 Vyškov Sup
434 Tomeš Radek Čiči 1991 Vyškov Eska
435 Veřmiřovský Michal Mical 1986 Kopřivnice SUP
436 Ciesla Michal Michal 1982 Brušperk Bike Brušperk Superior
437 Hegar Radoslav Motýl 1974 Bukovinka Život na kolech Canyon
438 Mato Michal Makak 1984 Jivova Jivova Pells
439 Hlavinka Lukáš Gugy 1981 Olomouc Merida
440 Londin Ondřej Ondra 1987 Štramberk Lexon
441 Vaverka Jiří Veverčák 1996 Frenštát pod Radhoštěm Dominator
442 všetiček Petr Petr 1977 Mladějovice Giant
443 Viktory Pavol Palo 1976 Trnava Trek
444 Kotas Pavel Pavel 1955 Frenštát p/R CK Frenštát Trek
445 Kubica Libor Spidey 1988 Frýdek-Místek Bikeři Ghost
446 Prudil Jan Honza 1973 Nový Jičín Merida
447 Navratil Jakub Kuba #73 1973 Stara Ves nad Ondrejnici Penguin's Ski Club Ostrava Specialised
448 Tomis Michal Michal CZE 1982 Ostrava Penguin's Ski Club Ostrava Trek
472 Kovář Vladimír Komprž 1966 Studénka Merida
473 Rymel Adrián Adrián 1975 Zásmuky Norco
474 Hyvnar Martin Martin 1975 Závišice Merida
Celkem: 400